NOWA TOYOTA

YARIS CROSS

NIE DAJ SIĘ POWSTRZYMAĆ

Wszystkie pola są wymagane

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Zobacz klauzulę informacyjną
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ
ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA CIEBIE

We współczesnym świecie otwartym na nowe możliwości Yaris Cross to samochód, który oferuje jeszcze więcej. Połączenie kompaktowych wymiarów i zwinności miejskiego auta z wszechstronnością, technologią i wysoką pozycją za kierownicą rodem z SUV-a pozwala Ci poruszać się tak, jak chcesz.

ZOBACZ CENNIK
Image
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Poruszaj się pewnie od pierwszej do ostatniej chwili. Do wyboru masz dwa samoładujące się napędy hybrydowe, które oferują doskonałe osiągi i oszczędność. Nie musisz iść na kompromisy – Yaris Cross ma wystarczająco energii, by dowieźć Cię dokładnie tam, gdzie chcesz.

HYBRYDA NA 100%

JEDŹ DALEJ Z HYBRYDĄ

1.5 HYBRID DYNAMIC FORCE 130 KM E-CVT

Hybrydowa jazda bez kompromisów! Napęd 1.5 Hybrid Dynamic Force 130 KM e-CVT zapewnia energię zarówno na ruchliwych ulicach miast, jak i na autostradzie.

1.5 HYBRID DYNAMIC FORCE 116 KM E-CVT

Niezwykle oszczędny i idealny do jazdy po mieście napęd 1.5 Hybrid Dynamic Force 116 KM e-CVT to zaawansowana technologia hybrydowa dla każdego.

NAPĘD
1.5 Hybrid Dynamic Force 130 KM

OSIĄGI

130 KM

ZUŻYCIE PALIWA

4,5–5,4 l/100 km

NISKA EMISJA CO2

103-122 g/km

NAPĘD
1.5 Hybrid Dynamic Force 116 KM

OSIĄGI

116 KM

ZUŻYCIE PALIWA

4,4–5,0 l/100 km

NISKA EMISJA CO2

100-114 g/km

Inteligentny design Toyoty Yaris Cross zwiększa przyjemność z jazdy. Kompaktowe wymiary i wysoka pozycja za kierownicą sprawiają, że jest to auto stworzone do życia w mieście. Przestronne wnętrze w połączeniu z dynamiczną stylistyką na zewnątrz mówią wszystko: oto mały samochód z dużymi ambicjami.

DESIGN

WYRÓŻNIAJĄCA SIĘ STYLISTYKA

MOC DETALI

Precyzyjnie poprowadzone linie definiują wyszukane nadwozie, które nieustannie pozostaje w ruchu.

PROPORCJE I PREZENCJA

18" koła w wersjach Premiere Edition i GR SPORT podkreślają wyjątkowy wygląd auta.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Wysoka pozycja za kierownicą to podstawa bezstresowej jazdy w mieście. Poczuj się pewnie i zobacz wszystko wokół siebie.

Image

WSZECHSTRONNA PRZESTRZEŃ

Przestrzeń wewnątrz Toyoty Yaris Cross pozwala na więcej. A gdy masz zajęte ręce, wystarczy przesunąć stopą pod tylnym zderzakiem, by otworzyć bagażnik.

Deska rozdzielcza i przeszycia foteli w kolorze Urban Khaki współgrają z niepowtarzalnym stylem nadwozia.

SZCZEGÓŁY, KTÓRE ZMIENIAJĄ WSZYSTKO

Yaris Cross otwiera przed Tobą świat nowych możliwości dzięki intuicyjnej technologii. Ruszaj w drogę z systemem multimedialnym Toyota Smart Connect, dzięki któremu łatwo podłączysz urządzenia zewnętrzne do ekranu dotykowego 10,5". Digital Cockpit – cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników (12,3"), nawigacja oparta na danych w chmurze oraz zdalne aktualizacje sprawią, że zawsze będziesz o krok do przodu.

TECHNOLOGIA

ZAWSZE W ZASIĘGU

Image

INFORMACJE PODANE TAK, JAK CHCESZ

Technologia zaprojektowana z myślą o kierowcy – oto co wyróżnia wnętrze nowej Toyoty C-HR. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia wybranie jednego z czterech trybów prezentowania informacji.

Technologia zaprojektowana z myślą o kierowcy – oto co wyróżnia wnętrze nowej Toyoty C-HR. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia wybranie jednego z czterech trybów prezentowania informacji.

WSPANIAŁE DOŚWIADCZENIA

Yaris Cross to auto pełne zaawansowanych technologii, które sprawiają, że codzienna jazda staje się czystą przyjemnością. Bezprzewodowa łączność i inteligentny asystent głosowy ułatwiają jazdę.

ZAMIEŃ TELEFON
W KLUCZ

Cyfrowy kluczyk pozwoli otwierać auto telefonem. Nawet nie musisz wyciągać go z kieszeni czy torebki.

Image
Image

WSZYSTKO W ZASIĘGU WZROKU

Digital Cockpit, czyli cyfrowy wyświetlacz na tablicy wskaźników (12,3"), podaje kluczowe dane w czytelny i w pełni spersonalizowany sposób.

Model Yaris Cross został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym Yarisie Cross dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Yaris Cross poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Yaris Cross w konfiguratorze.

BEZPIECZEŃSTWO

TOYOTA T-MATE

W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

ASYSTENT BEZPIECZNEGO WYSIADANIA Z POJAZDU

Asystent wykorzystuje radar systemu monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), co zapobiega otwarciu drzwi w momencie, gdy z tyłu nadjeżdżają pojazdy lub rowerzyści. Jeżeli system wykryje możliwość kolizji, wyświetlone zostanie ostrzeżenie wizualne na lusterku i wyświetlaczu oraz wyemitowany zostanie sygnał dźwiękowy.

SYSTEM OGRANICZANIA
PRZYSPIESZANIA

Ogranicza gwałtowne przyspieszenie w przypadku wykrycia możliwości kolizji z samochodami, rowerami i pieszymi. Funkcja zostaje aktywowana podczas jazdy z małą prędkością, kiedy system oceni, że jest możliwa kolizja z innym samochodem, rowerzystą lub pieszym w przypadku silnego wciśnięcia pedału gazu, gdy przed nami znajduje się obiekt.

UKŁAD WCZESNEGO REAGOWANIA
W RAZIE RYZYKA ZDERZENIA

Układ wykrywa ryzyko zderzenia z innymi pojazdami, pieszymi i rowerzystami i ostrzega kierowcę sygnałem dźwiękowym i wizualnym. Jeżeli kierowca nie zdoła odpowiednio szybko zareagować, samochód zacznie automatycznie hamować, aby nie dopuścić do kolizji lub zminimalizować jej skutki. Najnowsza wersja PCS została rozbudowana m.in. o układ zapobiegania kolizjom na skrzyżowaniach i wspomaganie kierownicy w razie ryzyka zderzenia.

PROAKTYWNY ASYSTENT JAZDY
- ASYSTENT ZWALNIANIA

System ułatwia płynne wytracanie prędkości po zdjęciu nogi z pedału hamulca i wykryciu poprzedzającego auta.

Jeśli chcesz otrzymać indywidualną ofertę na nową Toyotę Yaris Cross,

zadzwoń do nas lub wypełnij formularz i zapytaj o ofertę dla Ciebie.

Zobacz klauzulę informacyjną Carter Carter

Toyota Carter Gdańsk

al. Grunwaldzka 260, Gdańsk

SPRAWDŹ GODZINY OTWARCIA
58 340 2222
recepcja@carter.pl
Zobacz klauzulę informacyjną Carter Chodzeń

Toyota Carter Chodzeń

ul. Magnacka 9, Kowale k. Gdańska

recepcja@carter-chodzen.pl
58 575 5555
SPRAWDŹ GODZINY OTWARCIA

Wszystkie pola są wymagane

Wszelkie informacje, zawarte w niniejszej witrynie, są przeznaczone tylko dla celów informacyjnych, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej.

221176610

221176612

Salon Puławska kontakt:

Salon Czerniakowska kontakt:

221176644

221176646